Loading...
Parkingi Lotnisko Pyrzowice

Parking lotniskowy Planeta

toalety darmowa sieć bezprzewodowa

Parking Planeta zlokalizowany jest na prywatnej posesji, w sąsiedztwie Portu Lotniczego Katowice przy ul. Wolności 11 B.

W ofercie Parkingu Planeta znajdują się miejsca postojowe o utwardzonej powierzchni. Komfort właścicielom pozostawionych samochodów zapewniają: całodobowy dozór, solidne ogrodzenie i system monitoringu. Oświetlonego obiektu strzeże dodatkowo przyjazny pies labrador. Ubezpieczenie od gradobicia chroni z kolei klientów od nieprzewidzianych warunków atmosferycznych.

Klienci korzystający z parkingu w Pyrzowicach zaczną i zakończą z nim bezstresowo każdą podróż, turystyczną i biznesową. A to za sprawą profesjonalnej obsługi, która szybko zajmuje dowozem klientów z parkingu na terminal lub po powrocie z terminala na parking. Bezpłatny transfer lotniskowy odbywa się komfortowymi samochodami i jest świadczony o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy szybki telefon, by pracownicy Parkingu Planeta znaleźli się przed wejściem na lotnisko, z którego sprawnie dowożą klientów na teren parkingu.

Z myślą o potrzebach i oczekiwaniach klientów, Parking Planeta wyposażony jest w szereg udogodnień. Do dyspozycji rodziców podróżujących z pociechami są foteliki dla dzieci, znajdujące się w samochodzie do transferu lotniskowego. Parking w Pyrzowicach posiada również poczekalnię z toaletą oraz bezpłatne połączenie WiFi.

Ceny postoju na parkingu wynoszą następująco: 1-3 dni – 30 zł, 4-5 dni – 35 zł, 6 dni – 40 zł, 7 dni – 45 zł, 8 dni – 50 zł, 9 dni – 55 zł, 10 dni – 60 zł, 11 dni – 65 zł, 12 dni – 70 zł, 13 dni – 75 zł, 14 dni – 80 zł. Każdy dodatkowy dzień – +5 zł. Na życzenie klienta istnieje możliwość wystawienia FV. Płatność kartą lub BLIKiem.

Informacje o lotnisku:

42-625 Pyrzowice
ul. Wolności 11B

Współrzędne GPS:
50° 27′ 27,35″ N, 19° 04′ 16,53″E

tel. 501 620 189
e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *