Loading...
Parkingi Lotnisko Pyrzowice

Pyrzowice Parking 23

otwarty cały tydzień

Pyrzowice Parking 23 to obiekt usytuowany jedyne 400 metrów od Portu Lotniczego Katowice. Dotarcie z parkingu na lotnisko trwa zaledwie 2 minuty.

Parking posiada w swojej ofercie 30 miejsc parkingowych o utwardzonej powierzchni. Zadbano również o maksymalne bezpieczeństwo zaparkowanych na nim pojazdów. Obiekt jest bowiem solidnie ogrodzony, oświetlony i strzeżony. To sprawia, że klienci prywatni, firmy czy biura podróży mogą ze spokojem udać się w podróż po pozostawieniu pojazdu na parkingu w Pyrzowicach. Parking lotniskowy czynny jest codziennie, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Parking 23 Katowice zapewnia klientom bezpłatny transfer z parkingu na lotnisko oraz z lotniska na parking po zakończonej podróży. Przejazdy obsługiwane są 8-osobowym, klimatyzowanym busem.

Dla bezpieczeństwa maluchów, transfer lotniskowy odbywa się w specjalnie przygotowanych fotelikach dla dzieci.

Właściciele parkingu przygotowani są również na problemy z uruchomieniem pojazdu, jakie zdarzają się czasem klientom po powrocie. W tym celu na wyposażeniu obiektu znalazły się niezbędne narzędzia, takie jak prostownik rozruchowy. Sporym udogodnieniem dla klientów jest też usługa mycia i czyszczenia auta wewnątrz.

Opłaty za postój na parkingu w Pyrzowicach wynoszą kolejno: 1-3 dni – 35 zł, 4 dni – 40 zł, 5 dni – 45 zł, 6 dni – 50 zł, 7 dni – 55 zł, 8 dni – 60 zł, 9 dni – 65 zł, 10 dni – 70 zł, 11 dni – 75 zł, 12 dni – 80 zł, 13 dni – 85 zł, 14 dni – 90 zł. Każdy kolejny dzień – +5 zł. Na życzenie klientów, istnieje możliwość wystawienia FV za parking w Pyrzowicach.

Rezerwacja miejsc postojowych odbywa się drogą telefoniczną oraz poprzez stronę Parkingu 23. W wysokim sezonie zalecana jest wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Informacje o parkingu:

ul. Kolejowa 23
42-625 Pyrzowice

tel. 502 571 733
e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *