Loading...
Parkingi Lotnisko Pyrzowice

Parking AZYL

Katowicki parking

Z oferty Parkingu AZYL skorzystać mogą osoby podróżując w celach turystycznych i zawodowych z Portu Lotniczego w Katowicach. Obiekt z miejscami postojowymi znajduje się w sąsiedztwie lotniska i działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Parking AZYL to obiekt oświetlony, strzeżony i całodobowo monitorowany, co zapewnia klientom komfort w czasie całego postoju. Parking posiada również ubezpieczenie od różnego rodzaju zdarzeń losowych. Zadowolenie klientów jest zresztą dla właścicieli parkingu sprawą priorytetową. Oprócz starannie przygotowanego miejsca parkingowego, oferują oni również wyjątkowo atrakcyjne warunki postoju.

Ceny postoju na parkingu AZYL należą do najniższych w okolicy. Za parking przy lotnisku w Pyrzowicach zapłacimy tam następująco: 1-3 dni – 35 zł, 4 dni – 40 zł, 5 dni – 45 zł, 6 dni – 50 zł, 7 dni – 55 zł. Dodatkowo, dla stałych klientów przewidziane są korzystne zniżki. Każdy dzień postoju (dobra) trwa 24 godziny. Opłatę należy wnieść w gotówce po przyjeździe na parking.

W trosce o komfort klientów, Parking AZYL gwarantuje również szybki, sprawny i wygodny transfer lotniskowy przed odlotem i po przylocie. Transfer realizowany jest bezpiecznymi samochodami 5- lub 8-osobowymi. W przypadku osób podróżujących z pociechami, parking zapewnia dostęp do fotelika dziecięcego. Co ważne, cena parkingu zawiera już w sobie jednorazową opłatę w wysokości 5 zł za każdy wjazd na teren lotniska.

Parking w Pyrzowicach przygotowany jest również na ewentualne problemy klientów w uruchomieniem samochodu. Na wyposażeniu obiektu są narzędzia, pozwalające naładować akumulator lub usunąć problem z brakiem powietrza w oponie.

Wcześniejsza rezerwacja miejsc na parkingu w Pyrzowicach zalecana jest w okresie letnim ze względu na wzmożony ruch na lotnisku, duże zainteresowanie podróżnych i ograniczoną liczbę miejsc postojowych.

Informacje o parkingu:

Klonowa 1
42-625 Pyrzowice

tel. 690 451 275
e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *