Loading...
Parkingi Lotnisko Pyrzowice

Parking Okey

pyrzowicki tani parking

Parking lotniskowy Okey to prywatny obiekt położony w sąsiedztwie Portu Lotniczego Katowice. Dojazd z parkingu na terminal oraz z terminala na parking trwa jedyne 2 minuty. Doskonała lokalizacja to nie jedyna zaleta tego obiektu, czynnego 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Parking Pyrzowice Okey to miejsce ubezpieczone, oświetlone oraz ogrodzone solidnym, betonowym płotem. Klienci, którzy pozostawią na parkingu swój samochód, mogą być pewni, że znajduje się on w dobrych rękach. Na stronie obiektu zobaczyć można zdjęcia miejsc parkingowych o utwardzonej powierzchni.

Atutem parkingu w Pyrzowicach jest też profesjonalna, kulturalna i w pełni wykwalifikowana obsługa, chętna do pomocy w każdej sytuacji. Kiedy nasz samochód odmówi posłuszeństwa, możemy liczyć na dostęp do kompresora i kabli rozruchowych.

Okey reklamuje się jako najtańszy parking w Pyrzowicach. Ceny za postój kształtują się następująco: 1-3 dni – 30 zł, 4 – 35 zł, 5 – 40 zł, 6 – 45 zł, 7 – 50 zł. Przy dłuższym postoju atrakcyjne ceny – 85 zł (14 dni) i 120 zł (21 dni). Płatność za miejsce postojowe należy uiścić w w gotówce w dniu przyjazdu na parking. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas klientów po podróży.

W cenie miejsca postojowego zapewniony jest również darmowy transfer lotniskowy – z i na terminal. Przejazd odbywa się szybko i sprawnie, z poszanowaniem czasu klienta i co ważne – przez całą dobę. Zalecany jest przyjazd 15 minut wcześniej na parking w celu załatwienia formalności. Po powrocie wystarczy telefon, by po kilku minutach znaleźć się w pojeździe transferowym i szybko odebrać pozostawiony na parkingu samochód.

Wcześniejsza rezerwacja telefoniczna zalecana jest zwłaszcza w wakacje, w okresie wzmożonego ruchu na lotnisku w Katowicach.

Informacje o lotnisku:

ul. Lipowa 1
42-625 Pyrzowice

tel. 500 158 826

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *