Ankieta - Jak, dlaczego i gdzie kupujemy?


Wiadomość od autora

Szanowni Państwo!

Ankieta ma na celu zbadanie, w jaki sposób Polacy zdobywają wiedzę o produktach, czym się kierują przy ich wyborze i jak dokonują zakupów. Ankieta jest anonimowa i składa się z 11 prostych pytań, na które odpowiedź zajmie krócej, niż 5 minut. Wyniki ankiety posłużą analizie i opracowaniu krótkiego raportu podsumowującego trendy rynkowe w Polsce. Po badaniu osoby zainteresowane będą miały możliwość otrzymania podsumowania wyników.Twoje bezpieczeństwo

Wypełniając ankietę nie należy podawać żadnych danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, PESEL, nr dokumentu tożsamości, nr telefonu, adres zamieszkania, itd. Dla własnego bezpieczeństwa należy unikać wysyłania na żądanie ankietera wszelkich dokumentów bądź ich kserokopii, podawania numerów kont bankowych czy haseł. Wyjątek może stanowić podanie adresu email, przy czym należy być świadomym możliwości narażenia się na otrzymywanie niechcianej poczty.

W razie wątpliwości bądź podejrzenia o wystąpienie sytuacji wyłudzania takich danych prosimy o kontakt z nami na adres [email protected]. W miarę możliwości będziemy reagować i służyc pomocą.